Nissin Logo


Nissin info

 Nissin, Canon ve Nikon kameralarını kullanan, hem amatörler hem de profesyoneller için elektronik harici flaşlar geliştirmiştir.

 50 yıldan fazla bir süredir (Firma 1959 yılında Kashiro Hino tarafından kurulmuştur.) Nissin harici flaşları, uygun fiyata ve yüksek kaliteye önem veren tüm fotoğrafçıların tercihi olmuştur.

 İlk defa 1967 yılında  Nissin mühendisleri, fotoğrafçıların ve fotoğraf konusunda bilgi sahibi kişilerin pratik önerilerini, düşüncelerini de göz önünde bulundurarak harici flaşlar üretmeye baslamışlardır.

 NISSIN 1987 yılında kendi geliştirdiği  kızılötesi  dahili Autofokus flaşını üretti. 2007 yılında  geliştirmiş oldukları fotoğraf ekipmanı TTL sistemi  Nissin Di622 ile son derece rekabetçi pazarda, etkileyici ve başarılı bir çıkış yakalamıştır.

 Nissin gurubu firmalarının Tokyo, Hongkong ve Shenzhen gibi Asya' nın en önemli noktalarında olması üretilen ürünlerin, flaş teknolojisinde daima zamanla aynı hızda ilerlemesine olanak vermiştir.

 

Nissin harici flaşları kolay taşınır, boyut olarak küçük olmasına rağmen güçlü ışığıyla mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.