alt


California Sunbounce Işık Sistemleri dahiyane bir şekilde kaliteyi size sunar. Katlanabilir ve çeşitli boyutlarda alüminyum çerçeveden oluşan kumaş reflektörler, ışık yansıtıcı, ışığı absorbe eden veya ışık azaltıcı olmak üzere bütün isteklerinizi karşılayabilecek çeşitlere sahiptir.

Farklı boyutlarda olan katlanabilir alüminyum çerçeve , son derece hafif ve sağlam bir yapıya sahiptir.  Ayrıca bu modüler sistem ile istediğiniz özelliğe sahip reflektörleri uygun boyuttaki çerçevelerde kullanabilirsiniz.

California Sunbounce pratik kullanımı kalite ile birleştirip sizlere sunuyor.

CALIFORNIA SUNBOUNCE SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

MÜKEMMEL SAĞLAMLIK VE SARSILMAZLIK:
Katlanabilir alüminyum çerçeveden yapılmıştır ve rüzgarda dahi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
EN KALİTELİ MALZEME:
Tüm kumaşlar dünya çapındaki en iyi ışık yansıtıcı ve şeffaf malzemeden üretilmektedir.Bunun yanında reflektörünüzü taşıdığınız, taşıma torbalarında da yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır.
YÜKSEK GÜVENİRLİLİK VE DAYANIKLILIK:
Her türlü ışık durumunu California Sunbounce Işık Sistemi ile mükemmel bir şekilde kontrol edebilirsiniz . Sahilde yaptığınız çekimlerdeki güçlü rüzgarda dahi kayıt kesmeyle karşılaşmayacaksınız .
İNANILMAZ HAFİFLİK:
2.5 metrekarelik yüzeyi ile Sonbounce Pro reflektör dahi, yaklaşık 1800 gram ağırlığında. Büyük olasılıkla profesyonel kameranızdan daha hafif!
DEĞİŞKENLİK VE HAREKETLİLİK:
California Sunbounce Işık Sistemi' ni, çekim yaptığınız her yere götürüp, kolay ve hızlı bir şekilde monte edebilirsiniz.
SINIRSIZ OLANAKLAR:
Bir tripodla ya da elle kontrol edilerek kullanılan California Sunbounce ışık sistemi size her zaman profesyonel bir çözüm sunar.Stüdyoda kullanabileceğiniz gibi dış mekanlarda da farklı seçeneklerdeki reflektörleri kullanarak istediğiniz ışığı oluşturabilirsiniz.
HIZLI ÇEKİM:
California Sunbounce ışık sistemi ile flaş kullanarak yaptığınız çekimlerde kaybettiğiniz zaman size kalır.