Hakkımızda

Almanya fotoğraf ve video pazarında 20 yılı aşkın bir süredir, başarılı bir şekilde yerini koruyan HapaTeam Gmbh' nin ortağı Oliver Hadji veŞehnaz Şeker-Hadji, HapaTeam'den bağımsız olarak, Türkiye'de Hapaİstanbul'u kısa bir süre önce kurmuşlardır.

Ofisleri Kastelli İş Merkezi'nde olan Hapaİstanbul, Türk pazarına ünlü Tamrac fotoğraf makinesi çantalarını kazandırmakla birlikte,Türkiye'de henüz piyasada bulunmayan Gary Fong ürünlerini de getiriyor. Bu markalarla birlikte Sevenoak ekipmanlarının yanı sıra, DeluxGear objektif koruyucularının , ,Azden mikrofon sistemlerinin, Micnova fotoğraf makinesi aksesuarlarının ve Hoya lenslerinin de distribütörlüğünü yapan firmanın , zamanla bu kaliteli markalara yenilerini de ekleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Hapaİstanbul 'un genel müdürü Şehnaz Şeker-Hadji University of Applied Sciences 'da Photopraphy &Film Desing okumuş , uluslararası ödüller almış bir fotoğraf sanatçısıdır. Şeker-Hadji ' nin yapmak istediği , pazara sundukları fotoğraf ürünlerini , özel kurslar ve seminerler vererek ürünlerini kullanacak ve satacak kişilere anlatmak ve kendi bilgilerini paylaşmaktır.

Hapaİstanbul'un ortağı olan ve yıllardır başarılı bir şekilde HapaTeam'i yürüten Oliver Hadji 'nin ise , piyasayı profesyonel bir şekilde tanıdığını, Türkiye için hazırladığı cazip fiyatlardan anlıyoruz.

Hapaİstanbul fotoğraf alanında üstün kaliteli ,kullanışlı ve daha önce piyasada olmayan ürünler getirerek pazarda yerini alıyor.